#Pazaryeri Entegrasyonları

Hepsi Bir Arada!

Pazaryeri Entegrasyonları

N11, Gittigidiyor, Hepsiburada ve e-PttAVM

Öne Çıkan Özelliklerden Bir Kaçı

Şık, Sade ve Kullanışlı Bir Giriş Ekranı

Giriş ekranında tüm bilgiler elinizin altında. Özet bilgiler, aktif siparişler, kargo bekleyenler sorularınız gibi en çok ihtiyacınızın olduğu bilgiye tek ekrandan kolayca erişim sağlayıp, anında detaylarına ulaşabilirsiniz. 1 dakika güncelleme aralığı ile en güncel bilgilere çok kısa aralıklarla ulaşabilirsiniz.

Sade ve şık tasarımı sayesinde giriş ekranında dükkanlarınızın ve en çok satılan ürünlerinizin özetlerini görebilir, stok miktarı tükenmeye yakın olan ürünlerin bilgilerine ulaşabilir, satışlarınızı anlık takip edip cirolarınızı karşılaştırabilir, dükkan durumlarınızı izleyebilirsiniz.

Türkiye haritası ile hangi ile kaç sipariş, ne kadar ciro yapmışsınız gibi detaylarla pazardaki yerinizi değerlendirebilirsiniz.

Kullanıcı yetkilendirme ile ana ekranda her kullanıcının ekranını özelleştirebilirsiniz. OPSİYONEL

Tüm Siparişler Tek Ekranda

N11, Gittigidiyor, Hepsiburada ve e-PttAVM platformlarındaki tüm siparişlerinizi tek ekrandan yönetebilir, kargo barkodlarını çıkartabilir, ERP Uygulamasına aktarabilir, faturalandırabilirsiniz.

Onay ve diğer işlemleri, toplu işlemleri, sipariş detayları, durum güncellemesi, kargo durumu ve daha fazlasını kolay arayüz ile özgürce yapın.

Siparişlerinizin durumlarını tek ekrandan takip edip, raporlarınızı tüm dükkanlar bazında toplu olarak alabilirsiniz.

Siparişlerinizi ister tek ekranda, isterseniz platforma ait sipariş ekranından yönetebilirsiniz.

Tek tuş ile siparişlerinizi ERP'ye aktarıp, depo çıkışı, irsaliye, fatura, kargo yönetimi gibi işlemleri seri ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Kargo Entegrasyonu

Kargo

İster Pazaryerinin anlaşmalı ve kampanyalı kargo entegrasyonunu kullanın ister size kargo entegrasyonu kuralım. Siparişlerin kargo barkodlarını platform gözetmeksizin sipariş üzerinden kolayca çıkartın. Boşuna kargo barkodlarını bastırmak için pazaryerlerinin web sitelerine tek tek girmeyin. Barkod tasarımını istediğiniz gibi düzenleyerek barkod yazıcısı ile seri şekilde yazdırabilir, kargolarınızın üzerine yapıştırarak daha hızlı ve düzenli bir kargolama süreci sağlayabilirsiniz.

SMS gönderimi, e-posta gönderimi gibi müşteriyi memnun edecek özelliklerimizi kullanarak müşterilerinize anında sipariş durumu, kargo durumu hakkında bilgileri sağlayabilirsiniz.OPSİYONEL

Sizlere kuracağımız kargo entegrasyonu ile artık kargolarınızı yönetmeniz ve durumlarını kontrol edip takibini yapmak çok daha kolay! Entegrasyon ile kargo bilgilerini siparişlerinize kolayca gönderip, kargo bilgisini sipariş bazlı, toplu olarak yönetebilirsiniz.

Kargo fiyatlarını şablonlar ve tarih aralıkları, desi, vb.. bilgileri ile sistemimize tanımlayarak ürünlerin fiyatlandırma bölümünde kargo fiyatlarını otomatik oluşturup maliyete ekleyebilir, fiyatlandırmada kargo giderlerinizi detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Kolay Kullanım

Kolay Kullanım

Uzmanlık gerektirmeyen, temel bir bilgisayar kullanıcının tamamen kolay kullanabileceği, kolay ve anlaşılır menüsü ile ister dokunmatik bir platformda ister Windows tabanlı bir tablette, isterseniz masaüstü bir bilgisayarda kullanabilirsiniz.

Bulut sistemi sayesinde internetin olduğu her yerde bütün işlemlerinizi yapabilir, raporlarınızı alıp, tüm işlemlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

İster dokunmatik ekran, ister masaüstü kullanın tamamen özelleştirilebilir yapısı ile web tabanlı kullanımı zor olan diğer alternatif uygulamalara göre her şeyi çok daha kolay, hızlı ve pratik bir şekilde yöntebileceksiniz.

Dükkanlar

Her platforma birden fazla dükkan ekleyebilir, bunların ürünlerini ister ortak ister ayrı ayrı eşleştirip takip edebilir, fiyatlandırmalarını çok daha gelişmiş olarak yapabilirsiniz. Dükkanların raporlarını kolayca alabilir, toplu olarak işlemleri yaparak çok daha kolay bir şekilde dükkanlarınızı sorunsuzca yönetebilirsiniz.

Raporlarınız ile dükkanlardaki durumunuzu, dükkanlarınızın platformlardaki durumunu analiz edebilir, gerekli geliştirme ve verimliliğinizi arttırmaya yönelik kararları çok daha sağlıklı bir şekilde alabilirsiniz.

Tüm dükkanlarınızın kendi içindeki senkronizasyon zamanlarını birbirinden bağımsız olarak ayarlayabilir, dükkanlarınızın cari bazı, müşteri bazlı veya platform firması bazlı kayıt ayarları, fiyat şablonları, html şablonları, ve çok daha fazlasını özgürce yönetebilirsiniz.

Stok Yönetimi

Stok

Ürün bazında stoklarınızı ister ERP’den canlı, isterseniz Elle girdiğiniz sabit bir stok üzerinden veya, azalan stok şeklinde kolayca tanımlayabilirsiniz. Sipariş alındıkça ve en fazla 1 dakika aralıklarla stok güncellemesi ile tüm platform ve dükkanlarınızda stoklarınızı eş zamanlı olarak eşitleyebilir, stok tükenmesi durumunda veya stok yetersizliği gibi puanınızı düşürecek, müşteri tarafında kötü imaj bırakabilecek ve tedarik aşamasında zorluk çekebileceğiniz alanların önlemini çoktan almış olursunuz.

Birden fazla dükkan ve platformu, dinamik stok yapısı ile aynı ürünün tek stok miktarı ile kontrol edip eş zamanlı olarak çalıştırabilirsiniz.

Belli stok altına inince çeşitli bildirimlere ayarlayıp gerekli müdahalelerde bulunabilir, stok kontrolü sayesinde satışlarınızı çok daha rahat yöntebilirsiniz.

Fiyatlandırma

Detaylı ve gelişmiş fiyatlandırma özelliği ile, sabit fiyat / son alış fiyatı / ortalama maliyet / diğer fiyat listesi şablonu gibi tanımlamalar ile oluşturup bunlara kargo ekleyebilir, kar oranınızı toplu şekilde yönetebilir, platform komisyonlarını da maliyete ekleyerek son satış rakamınızı çok kolay bir şekilde tanımlayabilirsiniz. Siparişler alındıkça bu özellikler sipariş bazlı kayıt altına alınarak hangi ürüne ne kadar kargo masrafı ödediğinizi görebilir, ödenen komisyonları takip edip kazandığınız kar ve ciroyu çok daha kontrollü bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Birden fazla fiyat şablonları tanımlayarak her mağaza ve dükkan için ayrı bir fiyat listesi kullanabilir, kargo fiyat şablonu tanımlayarak gerçek kargo fiyatlarını da maliyetlendirebilirsiniz. Fiyat şablonu yönetimini çok pratik ve hızlı bir şekilde, kolay kullanımı sayesinde toplu olarak da çok daha basit olarak yapabilir, listelerinizi isterseniz fiyat barkodu olarak basabilirsiniz.

Fiyat listesindeki fiyat kontrol özelliği ile yanlış hesaplanan fiyatları satır bazlı olarak renklendirebilir, renk ve fiyat hesaplama kriterlerini değiştirebilir, böylelikle fiyatlarınızı daha kontrollü bir şekilde yönetebilirsiniz.

Fiyat listesine, pazaryerinin komisyon oranı girildiği takdirde komisyon tutarı ve komisyon uygulanmış satış fiyatı hesaba aktarılacak net tutar üzerinden hesaplanarak her şey dahil satış fiyatı en doğru şekilde hesaplanır. Böylelikle yanlış hesaplamalardan kaynaklı komisyon zararlarından kurtulmuş olursunuz.

Ürün Borsası uygulamasını da kullanıyorsanız, fiyatınızın rakipleriniz karşısındaki yerini ve piyasaya göre pazardaki payınızı görebilirsiniz.OPSİYONEL

XML Tedarik

İstediğiniz kadar XML Tedarikçi ile çalışıp uygulamada ürün ve tedariklerinizde kullanabilir, fiyatlandırma ve stoklarınızı tedarikçilerinize göre yönetebilirsiniz.

Belirlenen güncelleme politikasına göre değişimleri ve stokları takip edebilir marketteki hedeflerinizi doğru şekilde analiz edebilirsiniz.

XML Tedariği ile ürün portföyünüzü genişletebilir, bu ürünleri kolaylıkla pazaryerlerinde satışa alabilirsiniz.

Ürün Eşleştirme

Ürün eşleştirme yardımcısı ile, bir ürünü ister seçenekleriyle, ister seçeneksiz ürün bazlı olarak istediğiniz dükkanda kolayca eşleştirebilir, öneriler ile doğru ürün eşleştirmesi yapabilir. Eşleşmiş ürünleri pazaryerlerinden takip ederek kolayca yönetebilirsiniz.

Sürükle bırak özelliği sayesinde ürün eşleştirmek sanıldığının aksine çok daha kolay kullanım imkanı sunuyor. Yanlış bir şey yaptığınızı düşünüyorsanız, geri alarak eşleştirmeyi kolayca yönetebiliyorsunuz. Ürünlerinizi tüm dükkan ve mağazarlardaki eşleşmelerini, stok ve fiyat miktarlarını, ürün yönetimini bu ekrandan kolayca organize edebiliyorsunuz.

Toplu Ürün Yükleme Sihirbazı

Özel olarak tasarlanan toplu ürün yükleme sihirbazı ile tanımlanmış ürünlerinizi güncellemek, olmayan ürünlerinizi açmak, ürün içeriklerini, satış politikalarını değiştirmek, stok ve fiyat bilgilerini güncelleyip ürün açıp kapatmak daha önce bu kadar kolay olmamıştı!

Tek ekrandan tüm ürünleri toplu güncelleyebilir, içeriklerini ve pazaryeri ayarlarını toplu olarak değiştirebilir, yaptığınız değişiklikleri sonuç ekranında tek tek inceleyip ürünün sayfasına giderek gerekli değişiklikleri izleyebilirsiniz.

Kolay filtre, arama, süzme ve gelişmiş kriterlere göre listeleme özelliği ile istediğiniz ürünü seçerek güncelleme ve ekleme yapıp, çeşitli değişiklikleri uygulayarak ürün yönetimini yapmak inanılmaz kolaylaştı.

Toplu ürün güncelleme ekranında canlı stok ve fiyat bilgisini görebilir, tahmin edilen cironuzun analizini yapabilir, listeleri dışarı aktarabilir, kargo bilgileri, satış bilgileri, listeleme seçenekleri, ürün özellikleri gibi kontrol edilebilir tüm alanları çok rahat bir şekilde ister tek tek, ister toplu olarak yönetebilirsiniz.

Toplu ürün yönetimi sayesinde şimdiye kadar yaptığınız işlemlerin aslında ne kadar kolay ve pratik bir şekilde yapılabildiğine şahit oldukça bu modülü daha da seveceksiniz.

Kategori Eşleştirme

ERP ve sisteminizdeki ürünlerin N11, GittiGidiyor ve e-PttAVM pazaryerlerindeki kategorilerini eşleştirmek, pazaryeri entegrasyon yazılımı kullanan, özellikle de web tabanlı yazılımlarla boğuşanlar için resmen eziyetti. Geliştirdiğimiz Kategori Eşleştirme Yardımcısı ile sistem ve ERPnizdeki kategorileri akıllı arama ve akıllı öneri özelliği sayesinde doğru olarak eşleştirebilecek, pazaryerlerindeki kategori özelliklerini, erp ve sisteminizde güncelleyerek ürünlerin pazaryeri özelliklerini de doğru bir şekilde belirleyebileceksiniz.

İster sürükle bırak, ister açılır kutudan yazarak eşleşmenizi kolayca yapabilecek, kaldırabilecek ve güncelleyebileceksiniz. Eşleşme ile sistem ve erp kategorilerindeki komisyon oranlarını güncelleyebilir, fiyat hesaplamalarında bu özellikten faydalanabilirsiniz.

Ürün Yönetimi

Yeni nesil ürün tanıtım kartlarımız ile ürünleri kolayca sisteminizde tanımlayabilir, n11, hepsiburada, gittigidiyor, akakce, e-pttavm, cimri, epey, vb.. gibi en sık kullanılan platformlardan ürün tanıtım kartı oluşturmak artık çok daha hızlı ve pratik olacak!

Gelişmiş ürün yönetimi sayesinde çoklu görsel, html açıklaması, tedarikçi ve tedarik grup tanımları, ürün özellikleri, seçenekleri (renk, beden, boy, vb.. sonsuz sayıda), kargo bilgileri, ölçüler, desi, maliyet tabloları, kategori, barkod imei/seri/lot/barkod özellikleri gibi tüm alanları özgürce kontrol edip ürünleri çok daha doğru, güzel ve kullanışlı bir şekilde organize edebilirsiniz.

Her ürüne sizin özel tanımlayabildiğiniz seçenek değeri ile (Ör: renk, hafıza, beden, kumaş, paketleme, aksesuar,vb.. ) tek ürünü sonsuz sayıda seçenekleri ile çoğaltabilirsiniz.

Üretim reçetesi kullanarak paketler hazırlayabilir (Ör: Playstation 4, 2 Adet Kol, 2 Adet Oyun), maliyet ve takiplerini ürün bazında yapabilirsiniz.

Ürünlerin kategori eşleştirmelerini sürükle bırak ile kolayca yapıp çok daha hızlı bir şekilde çalışabilirsiniz.

Pazaryerinde olan fakat sistemde olmayan ürününüzü pazaryerinden eşleştirip diğer platformlarda kullanabilirsiniz.

Ürünleri çıkarken, seri, lot, barkod ve imei bazında takip edebilir, izlenilirliğini arttırabilirsiniz.

Tek tuş ile ürününüzü istediğiniz platformda, istediğiniz dükkanda anında toplu olarak yayına alabilirsiniz.

Hepsiburada platformunda ürün açmak için hepsiburada merchant sitesine girmenize gerek yok. Artık sistemimiz üzerinden arama ile istediğiniz ürünü anında açabilirsiniz.

Ürünlere ait görselleri tek yerden toplu şekilde yönetebilir, görselleri düzenleyebilir, saydam etiket/logo gibi watermark ekleyebilir, tüm platformlarda standart olarak tanımlamalarınızı yapabilirsiniz.

Eş Zamanlı Çalışma

Eşzamanlı Çalışma

Siparişleriniz belirlenen aralıklarla kontrol edilir ve sipariş bilgisine göre diğer platformlardaki dinamik stok bilgileri anında güncellenir.

Belirleyeceğiniz fiyat güncelleme aralığına göre fiyatlar güncellenir veya dinamik yapı kullanmak isterseniz fiyatı sistemden değiştirir değiştirmez pazaryerindeki fiyatı da güncellenir.

Gittigidiyor platformunda stokta ürününüz kalmayınca satış yeniden listelenebilir veya belirleyeceğiniz kurguya göre gerekli değişiklikler eş zamanlı olarak uygulanır.

Soru soran müşterinin daha önceki siparişlerini görebilir, SMS ile bilgilendirme yapıp müşteri ilişkileri yönetiminizi en üst seviyeye taşıyıp mağaza puanınızı arttırabilirsiniz.

Soru ve Cevap

N11 ve GittiGidiyor platformlarındaki soru ve cevapları sohbet eder gibi kolay bir şekilde yönetebilir, müşterilerinizin talep ve isteklerine anında cevap verirsiniz.

Birden fazla kişinin ortak kullandığı yapılarda soruların kim tarafından ne zaman yanıtlandığını görebilirsiniz.

Bir kişi ile soru ve cevaplar kişi bazlı olarak ilerlediğinden, yeni bir sorusu karşısında eski sorularını da görerek karşı tarafı tanırsınız.

Rekabet Analizi ve Ürün Borsası

Ürününüzün piyasadaki değerini analiz edip, fiyatınızı kolayca revize edebilirsiniz.

Belirlenen alt ve üst limitlere göre, tanımlayacağınız rekabet fiyat politikasına göre fiyatınızın sürekli güncel ve en uygun şekilde ayarlanmasını kolayca yönetebilirsiniz.

Rakiplerinizin bir adım önünde olarak mağazanızı ön plana çok doğru fiyatlarla çıkartabilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz.

HTML Şablonu Tanımlama

İstediğiniz kadar ürün açıklaması tanımlayabilir, platform, mağaza, kategori ve ürün bazlı olarak içeriklerinizi toplu şekilde yönetebilirsiniz.

Şablon düzenlemeyi Word'de düzenliyor gibi kolayca yapabilir, istediğiniz şekilde tasarımınızı özelleştirebilirsiniz.

Şablonlar sayesinde tüm ürünlerinizin açıklamalarında istediğiniz alanları kolayca ekleyip müşterinize en doğru ve gerçek bilgileri sunabilirsiniz.

Pazaryeri Raporları

Raporlar

Gelişmiş rapor özelliği ile analiz ve değerlendirmeler sayesinde markette yükselmek artık sizin elinizde!

Sizlere özel rapor tasarlanarak nokta rapor yöntemi ile neyi görmek istiyorsanız size onun analizini yapıyoruz.

Diğer yazılımlarda olan özelliklerden bahsetme gereği duymadık, çünkü diğer yazılımların öve öve bitiremedikleri özellikleri biz opsiyon olarak değil standart olarak sizlere sunuyoruz.

Sistem kurulumu belirlenen paket ve özellikler, ürünlerin siparişlerin aktarımı, apiler, vb.. göre 5 ila 30 iş günü arasını bulmaktadır.

Yıllık 500 USD'den başlayan fiyatlar ile ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen paketler için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

YUKARI