#Nedir ?

StartUP eXecutive ERP nedir?

StartUP eXecutive ERP

Bir şirketin tüm ihtiyaçlarını karşılayıp, ona beklentilerinin daha fazlasını sunarak şirketinin tüm kaynak planlamasını yaparak, bunu da en etkin şekilde kullanıp muhasebe ile bağlantılı yapan bir program düşünün.

StartUP eXecutive ERP Mimari

Esnek Bir Yapı MİMARİ

İster yerel, ister internetten, ister tek şubeli yapı ister şubeleri olan bir zincir olarak kullanabileceğiniz bir mimari ile tasarlanmıştır. Tercihinize göre yerel ağınıza kurulabilir veya internetteki sunucularımızda barındırma seçerek bulut yapısıyla sistemimizi kullanabilirsiniz.

Bulut yapısını kullanarak, yerel bir yapıya harcayacağınız maliyeti %90 oranında düşürerek sizlerin yerine bakım, yedekleme, güncelleme, kurulum gibi uzmanlık isteyen aşamaları biz hallediyoruz.

StartUP eXecutive ERP Tasarım

Kullanıcı Dostu Arayüz TASARIM

Bir yazılımı kullanmak ne kadar zor olmalıdır ki? Karışık menüleri olan, neyin nerede olduğu belli olmayan ve o yazılımı kullanmak için uzmanlık gerektiren programlardan bıktınız mı? Sizlere hem kullanıcı arayüzüyle, hem de menü ve tasarımlarıyle, uzmanlık gerektirmeyen basit kullanım şekliyle çok daha iyisini sunuyoruz.

Giriş ekranınızda tüm ihtiyacınız olan alanların, grup grup özet ve grafiklerinin size güncel bilgileri vermesi... Kulağa hoş geliyor değil mi?

StartUP eXecutive ERP Entegrasyon

Bağlantıda Kalın! ENTEGRASYON

Günümüz teknolojisi internet ve artık her şey internet ile birbirine bağlı. Düşünsenize, ürün açmak için bir e-ticaret sitesinden bağlantı adresini kopyalıyorsunuz, ve program sizin yerinize ürünün görselleri, özellikleri, html açıklaması gibi tüm bilgilerini otomatik çekiyor. Size sadece kaydet demesi kalıyor. Peki e-ticaret, pazaryerleri, b2b-b2c, banka apileri, kargo apileri, ürün borsası, hızlı fiyat karşılaştırmaları, online fiyat teklifleri, online mutabakatlar ve daha fazlasını sizler için hayal ettik, ve sizlere sunuyoruz!

YUKARI